Najpiękniejsze prezenty na Dzień Kobiet – zachwyć ją!

pakiet prezentowy na dzień kobiet

Spis treści:

  1. Flyspot: oryginalny prezent na Dzień Kobiet!
  2. Klasyczne perfumy
  3. Gadżet nawiązujący do zamiłowań Twojej bliskiej
  4. Drzewko bonsai
  5. Kurs tańca w parze
  6. Warsztaty lepienia z gliny

Flyspot: oryginalny prezent na Dzień Kobiet!

Czy możesz wyobrazić sobie uśmiech na twarzy swojej najbliższej, gdy dowie się ona, że z okazji 8. marca spełniłeś jej marzenie o lataniu?  Właśnie to możesz zrobić, kupując lot w tunelu aerodynamicznym. Flyspot specjalizuje się w indoor skydivingu, czyli aktywności polegającej na symulowaniu swobodnego spadania. Jak to działa i gdzie można zrealizować ten prezent na Dzień Kobiet?

 

Voucher dla kobiet na lot w tunelu aerodynamicznym!

 

Latanie w tunelu aerodynamicznym jest możliwe dzięki specjalnemu generatorowi wiatru zdolnemu rozpędzić powietrze do prędkości nawet 330 km/h. Dzięki temu masz pewność, że Twoja bliska nie będzie nudzić się po dostaniu takiego prezentu na Dzień Kobiet. Z drugiej strony, o bezpieczeństwo dbają instruktorzy oraz operator tunelu, który na bieżąco dostosowuje prędkość wiatru do umiejętności latającego. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu na Dzień Kobiet dla partnerki, przyjaciółki, mamy albo siostry – lot w tunelu aerodynamicznym będzie miłą niespodzianką.

Placówki Flyspota znajdują się w: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku. Wykorzystują renomowane technologie Indoor Skydiving Germany oraz Stroina Litvinov, co czyni je najnowocześniejszymi obiektami tego rodzaju w Polsce. Możesz mieć pewność, że kupując voucher na lot we Flyspocie jako prezent na Dzień Kobiet, wybierasz najwyższą jakość.

 

Poznaj ofertę Flyspot!

 

Co kupić na Dzień Kobiet, jeżeli Twoja bliska ma już doświadczenie z indoor skydivingiem? Strzałem w dziesiątkę będą produkty przeznaczone dla profesjonalistów. Mogą one zawierać więcej dłuższych lotów lub specjalne szkolenie pod okiem instruktorów. Co można zrobić na Dzień Kobiet dla osoby, która nigdy wcześniej nie latała? Początkujący chętnie wybierają pakiet 2 lotów, z których każdy trwa 1.5 minuty, czyli aż dwa razy dłużej niż faza swobodnego spadania podczas skoku ze spadochronem z 4000 metrów.

Klasyczne perfumy

Poza kwiatami i słodyczami to jeden z najczęściej wybieranych prezentów na Dzień Kobiet. Nie bez powodu. Odpowiednio dobrany zapach zawsze ucieszy Twoją bliską. W ten sposób pokażesz jej także, że dobrze ją znasz. Jeżeli nie szukasz kreatywnego prezentu na Dzień Kobiet, wystarczy kupić ulubione perfumy lub podobne do nich. Druga opcja to eksperymentowanie albo w drogerii, albo w perfumerii z opcją samodzielnego komponowania zapachów.

Gadżet nawiązujący do zamiłowań Twojej bliskiej

W przypadku tego prezentu na Dzień Kobiet nie ma konkretnego przedmiotu – musisz wykazać się znajomością bliskiej w pojedynkę. Nie ważne co to będzie, ważne, żeby wpisywało się w jej zainteresowania. Twoja mama uwielbia długie spacery po górach? Kup jej stylowy kapelusz chroniący przed słońcem albo kije trekkingowe. Dziewczyna kocha gotować? Sprawisz jej przyjemność zestawem noży ceramicznych lub dobrą książką kucharską. Jeżeli znasz swoją bliską i masz trochę oleju w głowie, nie będziesz długo zastanawiać się nad tym, co kupić na dzień kobiet.

Drzewko bonsai

Co kupić na Dzień Kobiet osobie kochającej dbać o swoje domowe rośliny? Dobrym pomysłem będzie bonsai, czyi miniaturowe drzewko będące zarówno przepiękną ozdobą, jak i zabawą na długie lata. W przeciwieństwie do innych roślin doniczkowych wymaga ono specjalnej opieki polegającej przede wszystkim na przycinaniu gałązek i korzeni. Najpiękniejsze są bonsai z drzew owocowych, które sezonowo kwitną. To zdecydowanie bardziej kreatywny prezent na Dzień Kobiet niż zwykły bukiet.

Kurs tańca w parze

Ten prezent na Dzień Kobiet będzie Was cieszył przez wiele lat. Okazji do tańca jest wiele, a jego znajomość sprawia, że wspólna zabawa staje się dużo przyjemniejsza. To upominek na 8. Marca przeznaczony raczej dla partnerki, ale w odpowiedniej sytuacji może nadać się także dla bliskej przyjaciółki.

Warsztaty lepienia z gliny

To nie tylko wyjątkowe doświadczenie, ale też piękny przedmiot. Powszechnie wiadomo, że takie prezenty na Dzień Kobiet sprawdzają się bardzo dobrze. W ten sposób zrobisz przyjemność swojej bliskiej, jeżeli lubi ona otaczać się rzeczami przypominającymi o miłych doświadczeniach. Plusem jest to, że warsztaty lepienia z gliny można znaleźć w większości miast w Polsce i w dodatku nie są one bardzo kosztowne.