Prezent na walentynki dla faceta po 30. Podaruj mu emocje, będzie zachwycony!

prezent na walentynki dla chłopaka

Spis treści:

  1. Flyspot, czyli wyjątkowe doświadczenie z indoor skydivingiem
  2. Jak wybrać prezent dla mężczyzny, który nigdy wcześniej nie latał?
  3. Ekstremalne doświadczenie dla miłośników alpinizmu
  4. Podaruj swojemu bliskiemu przygodę na bezdrożach – jazda offroad

Choć święto zakochanych kojarzy się zwykle z kwiatami, bombonierką i romantyczną kolacją, można w nie także kupić ekstremalny prezent na Walentynki dla ważnego w życiu mężczyzny. Najlepiej postawić na takie podarunki, które zapewnią mu intensywne emocje. Wiadomo, że szukając czegoś dla niego, musisz zwrócić uwagę na nieoczywiste rozwiązania. Wspinaczka górska, jazda offroad, a może lot w tunelu aerodynamicznym? Dowiedz się, jak wybrać prezent dla faceta, który wszystko ma!

Flyspot, czyli wyjątkowe doświadczenie z indoor skydivingiem

Rzadko kiedy zdarza się okazja do tego, żeby unieść się w powietrzu. Wiele osób uważa, że coś takiego można przeżyć tylko podczas skoku ze spadochronem – nic bardziej mylnego! Kupując prezent na Walentynki we Flyspot, spełnisz marzenie swojego bliskiego o lataniu. Co więcej zrobisz to bez dotkliwych kosztów i z praktycznie zerowym ryzykiem. Jeżeli Twój partner, tata lub przyjaciel od zawsze marzył o skoku ze spadochronem, lot w tunelu aerodynamicznym będzie dla niego strzałem w dziesiątkę!

 

Kup voucher na lot w tunelu aerodynamicznym

Jak wybrać prezent dla mężczyzny, który nigdy wcześniej nie latał?

Na szczęście rozpoczęcie przygody z indoor skydivingiem nie wymaga wcześniejszego doświadczenia. Dzięki wykorzystaniu docenianej przez profesjonalnych spadochroniarzy technologii tunele aerodynamiczne Flyspotcałkowicie bezpieczne i zapewniają najlepsze warunki lotu. Jeżeli zdecydujesz się na taki prezent na Walentynki, Twój bliski będzie miał okazję poznać tajniki indoor skydivingu od zera i cieszyć się lataniem z prędkością nawet 300 km/h!

Placówki Flyspot znajdziesz w trzech miastach: w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. Do każdej z nich z łatwością dojedziesz zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Na miejscu znajduje się darmowy parking oraz restauracja. Jako prezent na Walentynki możesz wybrać także lot we dwójkę, dzięki czemu spędzicie razem miło czas. Na miejscu należy być 30 minut przed umówioną godziną – w tym czasie instruktorzy Flyspot wyjaśniają jak bezpiecznie korzystać z tunelu aerodynamicznego.

Czy lot w tunelu aerodynamicznym spisze się jako prezent na Walentynki dla mężczyzny, który wszystko ma?

Zdecydowanie tak! Gdy ktoś zapytany o to, co chciałby na święta odpowiada: „nic, mam już wszystko”, raczej chodzi mu o rzeczy, a nie doświadczenia. Wybierając dla niego lot w tunelu aerodynamicznym, podarujesz mu właśnie wyjątkowe przeżycie – a tego nigdy za wiele! Wybierz voucher na 2 lub 4 loty trwające po 120 sekund i spełnij marzenie o uniesieniu się w powietrze. Zastanawiasz się, jak wybrać jeszcze lepsze upominki na walentynki? Dowiedz się więcej o prezencie dla faceta, który wszystko ma!

Wybierz lot dla dwójki!

Ekstremalne doświadczenie dla miłośników alpinizmu

Jeżeli Twój partner nie boi się wyzwań, voucher na wspinaczkę górską może być właśnie dla niego. To także wyjątkowy prezent dla taty, który jest w dobrej kondycji fizycznej i lubi wychodzić ze strefy komfortu. Dzięki temu, że poruszanie się po ściance odbywa się pod czujnym okiem instruktora i z odpowiednim zabezpieczeniem, ryzyko jest minimalne. Możesz wybrać także voucher na wspinaczkę po prawdziwej skale, łącząc tym samym alpinistykę z przyjemną wycieczką (np. do Jury Krakowsko-Częstochowskiej).

Takie upominki na Walentynki są szczególnie dobrym pomysłem dla taty. Wiadomo, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla osób w starszym wieku. Wybierając voucher na wspinaczkę dla niego, zapewnisz mu zdrową dawkę ruchu, a może nawet zaszczepisz w nim miłość do alpinistyki, która przerodzi się w stałe zainteresowanie. Take hobby okaże się wyjątkowo ważne dla zdrowia Twojego taty, ponieważ wzmocni mięśnie w jego całym ciele, poprawiając tym samym posturę i kondycję.

Podaruj swojemu bliskiemu przygodę na bezdrożach – jazda offroad

To prezent na walentynki dla miłośników motoryzacji, którzy mają dosyć prostych, asfaltowych dróg. Czasami po prostu trzeba poczuć pod kołami sypki piach albo głębokie błoto i przedzierać się przez kolejne przeszkody. To może być bardzo udany prezent dla faceta, który wszystko ma.  Upewnij się wcześniej, że Twój bliski ma prawo jazdy kategorii B, a następnie wybierz odpowiednie auto i trasę.

Większą zwinność zapewni auto typu buggy z odkrytym dachem, natomiast na najtrudniejszych trasach, spotkasz się raczej z krytym dżipem o napędzie 4×4. Zastanów się, jaki prezent na walentynki  dla niego będzie lepszy i przygotuj go na jazdę bez trzymanki!