7 walentynkowych prezentów dla niej

mężczyzna obdarowujący kobietę prezentem walentynkowym

Spis treści:

  1. Voucher na walentynki do Flyspot
  2. Biżuteria z grawerem
  3. Świeca z unikatowym zapachem
  4. Dzień w SPA dla dwojga
  5. Interaktywna wystawa
  6. Wspólne wyjście do aquaparku
  7. Romantyczna kolacja przy świecach

Święto zakochanych za pasem, a Ty dalej nie masz pomysłu na prezent na walentynki dla dziewczyny? Nie martw się. Przed Tobą lista 7 kreatywnych podarunków na 14. lutego, które sprawią, że Twoja partnerka poczuje się naprawdę wyjątkowa. Poznaj pierwszy z nich!

Voucher na walentynki do Flyspot

Jeżeli szukasz doświadczenia jedynego w swoim rodzaju, to będzie strzał w dziesiątkę. Zamiast kolejnego przedmiotu wybierasz oryginalny pomysł na walentynki, który Twoja dziewczyna zapamięta na długie lata. Flyspot to firma zajmująca się indoor skydivingiem, czyli lataniem w specjalnym tunelu aerodynamicznym. Voucher na walentynki we Flyspot sprawi, że z okazji święta zakochanych będziecie mogli przeżyć nieziemską przygodę, nawet nie mając żadnego wcześniejszego doświadczenia z lataniem.

 

Wybierz prezent na walentynki dla dziewczyny!

 

Placówki Flyspota znajdują się w: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku, dzięki czemu prezent na walentynki dla dziewczyny w postaci vouchera na lot mogą zrealizować osoby z większości Polski. Na miejscu każdej z nich znajduje się specjalny tunel aerodynamiczny wyposażony w generator wiatru zdolny wytwarzać pęd powietrza o prędkości nawet 330 km/h. Jeżeli szukasz nietypowego prezentu na walentynki, który będzie jednocześnie najwyższej jakości – voucher na lot dla dwojga może być najlepszym wyborem.

Dużą zaletą tego prezentu na walentynki dla dziewczyny jest to, że podczas pierwszego lotu nie trzeba mieć doświadczenia z indoor skydivingiem. Wystarczy przejść około 30-minutowe szkolenie bezpośrednio przed wejściem do tunelu aerodynamicznego, założyć otrzymany kombinezon, kask, gogle i zatyczki do uszu, a następnie cieszyć się swobodą wykonywania podniebnych akrobacji! Przez cały czas trwania lotu ekipa Flyspot czuwa nad Waszym bezpieczeństwem, dostosowując szybkość wiatru do Waszych umiejętności.

 

Sprawdź szeroką ofertę Flyspot!

 

Początek lutego to najlepszy moment, żeby zrealizować ten wyjątkowy pomysł na walentynki. Z okazji święta zakochanych Flyspot oferuje 10% zniżki na wszystkie pakiety dla par! Promocja ważna jest tylko od 07-14.02.2024. Jeden voucher dla pary składa się z kilku lotów trwających po 1.5 minuty, czyli aż tyle co dwie fazy swobodnego spadania podczas skoku ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Warto wybrać ten wyjątkowy prezent na walentynki dla dziewczyny.

Biżuteria z grawerem

To nie jest nietypowy prezent na walentynki, ale łączy on w sobie dwie zalety – jest ładny i daje okazje do pokazania, jak dobrze znasz swoją partnerkę. Co wygrawerować na naszyjniku albo bransoletce? Najlepiej coś osobistego, np. fragment wiersza, czy cytat z ulubionej książki dziewczyny.

Świeca z unikatowym zapachem

Klasyczny prezent na walentynki dla dziewczyny, który na pewno ją ucieszy. Możesz wybrać spośród wielu dostępnych zapachów lub skorzystać z możliwości samodzielnego ich komponowania. Partnerka na pewno doceni Twój pomysł na walentynki, jeżeli zapachem świecy nawiążesz do jakiegoś przeżytego z nią wspomnienia.

Dzień w SPA dla dwojga

Czego więcej potrzeba dwójce ludzi, niż dnia pełnego masażu i innych zabiegów pielęgnacyjnych? Voucher na walentynki w SPA zapewni Wam właśnie to. Warto sięgnąć po niego, gdy czujesz, że potrzebujecie odpoczynku od stresującej codzienności.

Interaktywna wystawa

Jeżeli razem ze swoją partnerką cenicie sobie aktywne spędzanie czasu i zdobywanie doświadczeń, ten nietypowy prezent na walentynki będzie strzałem w dziesiątkę. Interaktywne wystawy pozwalają dowiedzieć się wielu nowych rzeczy w przyjemnej, angażującej formie.

Wspólne wyjście do aquaparku

Święto zakochanych obchodzimy w samym środku lutego, a więc w czasie, w którym temperatura zwykle wynosi niewiele powyżej zera, a niebo jest zachmurzone. Ten pomysł na walentynki pozwoli Wam odpocząć od codziennej szarugi i zaznać chwilę relaksu nad wodą.

Romantyczna kolacja przy świecach

Czasami najprostsze prezenty na walentynki dla dziewczyny okazują się być najlepsze. Nie zawsze trzeba szukać czegoś nowego, zaskakującego. Święto zakochanych może być także pretekstem do spędzenia we dwójkę romantycznej nocy rozpoczętej kolacją przy świecach. Oczywiście w tym przypadku też liczy się dobry pomysł na walentynki. Zwróć uwagę na preferencje swojej partnerki. Może macie swoją ulubioną restaurację, z którą wiążą się wyjątkowe wspomnienia albo od jakiegoś czasu chcecie sprawdzić nowy lokal? Warto wybrać jedną z takich opcji.