Skok ze spadochronem to dla Ciebie za dużo? Postaw na indoor skydiving!

indoor skydiving co to

Spis treści:

  1. Indoor skydiving – co to?
  2. Co warto wiedzieć przed pierwszą przygodą z indoor skydivingiem?
  3. Indoor skydiving to także wyjątkowy pomysł na prezent!
  4. Pierwsza przygoda z indoor skydivingiem? Dowiedz się, jaki lot wybrać!

Od zawsze marzysz o tym, żeby spróbować skoku ze spadochronem, ale nie jesteś w stanie zdecydować się na niego? Rozwiązaniem jest indoor skydiving! Dzięki niemu zaznasz poczucia wolności, które pozbawione jest ryzyka i nie wymaga wcześniejszych, kosztownych przygotowań. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, na czym polega lot w tunelu aerodynamicznym!

Najszybszy w Europie tunel aerodynamiczny!

Jeżeli interesuje Cię indoor skydiving, strzałem w dziesiątkę będzie Flyspot. Jego siedziby znajdują się w 3 miejscach w Polsce. W Warszawie i Katowicach zostały wykorzystane generatory wiatru opracowane przez naukowców z Centrum Kosmicznego Politechniki Berlińskiej. Tunel aerodynamiczny we Wrocławiu oparty jest na cenionej na całym świecie technologii Stroina Litvinov. Dzięki temu podczas latania w tubie Flyspot można doświadczyć pędu powietrza o prędkości nawet 300 km/h!

Indoor skydiving – co to?

Polega on na symulowaniu fazy swobodnego spadania podczas skoku ze spadochronem, które odbywa się w specjalnym tunelu aerodynamicznym. W wysokim na kilka metrów pomieszczeniu zostaje wytworzony pęd powietrza unoszący człowieka do góry. Podczas latania w tubie można sterować kierunkiem i prędkością swojego spadania za pomocą odpowiednich ruchów. Nawet profesjonalni spadochroniarze wykorzystują często indoor skydivng do ćwiczenia umiejętności manewrowania w przestworzach.

 

Zarezerwuj lot w tunelu aerodynamicznym!

Co warto wiedzieć przed pierwszą przygodą z indoor skydivingiem?

Przede wszystkim to, że latanie w tubie nie wymaga wcześniejszego doświadczenia – każdy może zostać adeptem latania! Na miejscu instruktor wprowadzi Cię w tajniki tej ekstremalnej rozrywki, a następnie wyposaży w przylegający do ciała kombinezon, kask, gogle i zatyczki do uszu. Gdy już znajdziesz się w tunelu aerodynamicznym, poczujesz, co znaczy prawdziwa wolność! Jednostajny strumień powietrza od razu uniesie Cię w górę, zapewniając wrażenie nieważkości!

Indoor skydiving to także wyjątkowy pomysł na prezent!

Jeżeli Twoim marzeniem zawsze był skok ze spadochronem, wiesz, jak silne jest to marzenie! Flyspot sprawi, że podarujesz swoim bliskim spełnienie tego pragnienia. Lot w tunelu aerodynamicznym jest dla każdego – możesz obdarować w ten sposób: przyjaciela, dziecko, rodziców czy partnera. Gdy szukasz czegoś, co będzie ważnym doświadczeniem dla Ciebie i Twojej drugiej połówki, nie możesz przejść obojętnie obok lotu w tunelu aerodynamicznym we dwójkę. Dowiedz się więcej o tym wyjątkowym prezencie dla par!

Pierwsza przygoda z indoor skydivingiem? Dowiedz się, jaki lot wybrać!

Jeżeli nie masz wcześniejszego doświadczenia z lataniem w tubie, zapewne zastanawiasz się, co z oferty będzie najlepsze na początek. Zasadniczo masz dwie możliwości. Możesz kupić voucher albo zarezerwować dogodny termin na stronie Flyspot. Cena, ilość lotów oraz godzina – wszystko z łatwością ustawisz online. Taka opcja będzie lepsza, gdy samemu decydujesz się na indoor skydiving i wiesz, gdzie i kiedy chcesz przeżyć to wyjątkowe doświadczenie.

 

Wybierz voucher i kup go online

 

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym będzie strzałem w dzisiątkę, jeżeli szukasz sposobu na obdarowanie swoich bliskich lub chcesz spróbować indoor skydivingu, ale nie wiesz, kiedy dokładnie znaleźć na niego czas. Po zakupie otrzymasz elektroniczny Voucher już w 5 minut, a na jego wykorzystanie będziesz mieć aż 12 miesięcy. Dodatkowo możesz spersonalizować go o pamiątki lub dołączyć do niego inne ekscytujące doświadczenia – np. scuba diving lub jeszcze dodatkowo sterowanie symulatorem Boeinga 737!

Voucher na indoor skydiving we Flyspot zwykle składa się z dwóch lotów na osobę trwających po 2 minuty. Oznacza to, że każdy z nich trwa aż dwa razy dłużej niż faza swobodnego spadania podczas skoku ze spadochronem z 4000 metrów!

Indoor skydiving we Flyspot to doświadczenie, którego się nie zapomina!

Lot w tunelu aerodynamicznym zapewnia zdrową dawkę adrenaliny i wrażenia niespotykane nigdzie indziej. Świetnym dodatkiem do prezentu jest zmontowane nagranie, które otrzymasz za darmo od ekipy Flyspot. Dzięki niemu przez wiele lat będziesz móc powracać do tych nieziemskich wrażeń!